Rodinný dom - samostatný, Pezinská, 200 m², novostavba [ID: 4188]

Ponúkame na prenájom modernú novostavbu RD v uzavretom areáli na Pezinskej ulici so súkromnou príjazdovou cestou prístupnou bránou na diaľkové ovládanie
Rodinný dom je trojpodlažný so suterénom o celkovej úžitkovej ploche 200 m2 je situovaný na peknom pozemku s parkovou úpravou a detským ihriskom o výmere 200 m2.
Rodinný dom sa prenajíma s kompletne zariadeným moderným interiérom a kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi: sklokeramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnka, digestor, umývačka riadu a americká chladnička, obývacia izba a všetky spálne sú zariadené.
V prípade záujmu možnosť prenájmu aj bez zariadenia.
Rodinný dom je nasledovne dispozične riešený:
Na prízemí sa nachádza obývacia izba spojená s kuchyňou, z obývacej izby je prístup na terasu do záhrady s možnosťou grilovania. Na poschodí sa nachádzajú dve spálne s kúpeľňou a samostatná toaleta.
Na druhom poschodí sa nachádza izba a WC, prístup na terasu s kameninovou dlažbou a výsuvnou markízou. V suteréne domu sa nachádza spoločenská miestnosť( prípadne hosťovská) a tiež technické zázemie na práčovňu a odkladacie priestory.
RD je vybavený aj: videovrátnikom, klimatizáciou vo všetkých izbách, nastaviteľnou termoreguláciou a trezorom a na šetrenie energie prispievajú aj slnečné kolektory. Dve státia vo vlastnom areály pred domom. Okolie je veľmi tiché vhodné pre rodiny s deťmi. Dom má 2 roky, je kvalitne postavený a zateplený s troj-sklami. Ako kameň je použitý travertín ako drevina je všade použité orientálne drevo. Moderné vykurovanie aj s podlahovým vyhrievaním.
Cena mesačného nájmu: 1.800,- Eur + 250,- Eur energie
Kontakt: 0905 207 209, 0911 412 691
www.okreal.sk

Zodpovedný predajca:

Mgr. Andrea Foldesova
Kontakt na predajcu:
0911 412 691
0905/207 209

Kontaktuj predajcu emailom:

 


Na prenájom

1.800,-EUR/mesiac
+ energie

Lokalita: Bratislava - Nové Mesto/Bratislava III

Obytná plocha: 200m2
Celková úžitková plocha: 200m2
Celková rozloha pozemku: 200m2

K dispozícii od 1.6.2018

Počet obytných miestností: 5

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Terasa
Pivnica

Konštrukcia objektu: Zmiešaná
Prevažná orientácia: JV

Podobné inzeráty: